outsourcing

Outsourcing informatyczny we Wrocławiu

ADP Poland to sprawdzona firma informatyczna z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w szerokim zakresie usług informatycznych. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy swoje wsparcie  firmom na terenie Dolnego Śląska. Jedną z naszych specjalności jest outsourcing. To usługa, o której powinien pomyśleć każdy przedsiębiorca używający infrastruktury informatycznej.  Outsourcing IT  umożliwia bowiem optymalizację kosztów związanych z utrzymaniem infrastruktury IT oraz pełną kontrolę kosztów operacyjnych. Kompleksowy Outsourcing informatyczny obejmuje:

 

  • instalację,  wdrożenia i support środowisk informatycznych,
  • administrowanie sieciami, serwerami oraz uprawnieniami użytkowników,
  • helpdesk, czyli  stałe wsparcie dla użytkowników infrastruktury informatycznej, w ramach którego oferujemy natychmiastową pomoc (zarówno w siedzibie firmy, jak też telefoniczną i zdalną).

 

Zakres usług informatycznych realizowanych przez naszą firmę jest niezwykle szeroki. Kluczowym zagadnieniem jest dla nas bezpieczeństwo. To dlatego tak dużą uwagę przywiązujemy do zabezpieczania dostępu do danych firmowych w sieci wewnętrznej oraz zewnętrznej. O naszych klientów dbamy od podstaw. W naszej ofercie znajduje się zatem dostawa sprzętu oraz oprogramowania komputerowego. Do swoich obowiązków zaliczamy oczywiście także konfigurację komputerów i oprogramowania według indywidualnego zapotrzebowania klientów. W związku z tymi usługami zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniego sprzętu, a także przedstawiamy koncepcyjne projekty nowych rozwiązań. W ramach archiwizacji i tworzenia zapasowych kopii danych, oferujemy między innymi codzienne raportowanie z przebiegu kopii zapasowych, zarządzanie nimi, audyt infrastruktury, sprzętu i oprogramowania komputerowego.

Oferowany przez nas outsourcing usług IT to gwarancja stałego dostępu do wszelkich procedur serwisowych, usług związanych z odzyskiwaniem utraconych danych oraz zabezpieczania bieżących, a także administracja nad infrastrukturą informatyczną firmy. Zarządzamy serwerami, komputerami, kontami użytkowników, sieciami komputerowymi oraz uprawnieniami zabezpieczeń. Nasze wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości outsourcingu informatycznego. Wszelkie czynności wykonujemy bezpośrednio w naszym serwisie bądź też w ramach wyjazdów. Obsługujemy każdego rozmiaru przedsiębiorstwa oraz instytucje.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej